X
سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ۱۰۰۴
طبقه بندی: بیانیه حریم خصوصی
چچ

بیانیه حریم خصوصی سازمان

بیانیه حفظ حریم خصوصی کاربران پرتال سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران

به پورتال سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران خوش آمدید.

حفاظت از حقوق شخصی افراد در شبکه های مجازی، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌های جاری می‌گردد.

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران متعهد می شود حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. این سازمان حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می داند و براساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد ، کاربران و بگاه دانسته و از کاربران، آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می­کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می کند.

* اطلاعات شخصی شما

مشاهده صفحات وب‌ سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و تکمیل بعضی فرمها مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده که پس از تحلیل اطلاعات خدمات به شما ارائه می‌گردد.

اطلاعات جمع‌آوری شده از شما، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار میگیرد و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما بدون اطلاع و اجازه‌ قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان گذاشته نمی شود. این سازمان از سیاست های امنیتی استفاده کرده و از دسترسی و استفاده غیر مجاز به ایمیل ، نام ونام خانوادگی، شماره تلفن و آدرس که درفرمهای الکترونیکی درج می شودجلوگیری می کند .

ثبت نشانی IPشما به ما کمک می کند تا درتشخیص و رفع مشکلات مربوط به سرویس دهنده و کنترل بهتر آن اقدام کنیم.

*هشدار

-توجه داشته باشید برخی از اطلاعات شخصی شما هنگامی که پیام و یا مطلبی را در بخش تالارهای گفتگو و یا سایر قسمت های سایت ارسال می کنید در اختیار عموم قرارگرفته و ممکن است این اطلاعات ، خارج از کنترل ما موجب سوء استفاده های احتمالی و ارسال پیام های ناخواسته از سوی دیگران شود .

-در بخش پیوندهای این سایت نیز پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند.

این وب سایت ها قوانین مختص خودشان را دارند که پیشنهاد می گردد قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه نمایید.

این سازمان نسبت به بیانیه حریم خصوصی و سایر محتواهای سایت های خارج از این تارنما هیچگونه مسئولیتی ندارد.

- ماازکوکی هابرای ذخیره سازی اطلاعات شخصی شما مانند نام کاربری و دیگر اطلاعاتی که می تواند هویت شما را فاش کند، استفاده می کنیم .کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می یابد و تنها توسط سروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است. کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند. بیشتر مرور گر های وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستوردهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن را پذیرفته یا رد کنید. برای بعضی از امکانات سایت پذیرفته شدن کوکی ها اجباری است. کاربرانی که کوکی ها را رد کنند نمی توانند از آن امکانات استفاده کنند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.7744547526042
Query time: 1.0558245976766