X
سه شنبه, ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۴ ۸۱۸
چچ

بیانیه حریم خصوصی سازمان

بیانیه حریم خصوصی

به پورتال سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران خوش آمدید.

سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران متعهد است حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود. ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم وبراساس ماده 7 تصویب نامه شماره 1127128 شورای عالی اداری مورخ 28/11/1395 خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران وبگاه دانسته و از کاربران، آن دسته از اطلاعات را که فقط به منظور ارائه خدمات کفایت می­کند، دریافت کرده و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن آن به دیگران خودداری می کنیم.

این سازمان از سیاست های امنیتی استفاده کرده که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده است. این روش های محافظتی، ذخیره سازی، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر می گیرد و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران افشا نمی گردد.

مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی و تکمیل بعضی فرمها مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده که پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد.

در بخش پیوندها نیز پیوندهای فعال به وب سایت های دیگر وجود دارد که متعلق به سازمان های دیگر هستند. این وب سایت ها قوانین و کوکی های مختص خودشان را دارند که پیشنهاد می گردد قبل از استفاده از این وب سایت ها آنها را مطالعه نمایید.

لازم به ذکر است هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد. اطلاعات جمع‌آوری شده ، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می­گیرد.

توجه داشته باشید هنگامی که پیام و یا مطلبی را در قسمت‌های سایت ارسال می‌کنید، در اختیار عموم قرار گرفته و ممکن است این اطلاعات، خارج از کنترل ما موجب سوءاستفاده‌های احتمالی و ارسال پیام‌های ناخواسته از سوی دیگران شود.

آدرس کوتاه شده:
فهرست طبقات
آخرین مطالب بیانیه حریم خصوصی
پربازدیدترین مطالب بیانیه حریم خصوصی