جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • بیش از110 تن کالای تنظیم بازار در قرچک توزیع شد

   بیش از110 تن کالای تنظیم بازار در قرچک توزیع شد

   بیش از110 تن کالای تنظیم بازار در قرچک توزیع شد

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان قرچک اسماعیل اردستانی روز سه شنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار قرچک که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد اظهار داشت: از ابتدای ماه مبارک رمضان تا کنون و با هدف کنترل بازار مصرف، 85 تن شکر به صورت فله ای و بسته بندی وارد شهرستان شده و در واحدهای صنفی در حال توزیع است.

   وی افزود: این میزان شکر به منظور تأمین نیاز خانواده ها و نیز واحدهای قنادی توزیع می گردد.
   وی اظهار داشت: علاوه بر این، به منظور کمک به فعالیت رستوران های سطح شهرستان، 6 تن گوشت با نرخ مصوب بین این واحدها توزیع شده است.

   اردستانی گفت : به منظور تنظیم بازار مصرف و کمک به اقشار مختلف جامعه، 130 تن برنج طرح تنظیم بازار به شهرستان قرچک اختصاص یافته که تا کنون 20 تن آن جذب و توزیع آن آغاز شده است.
   وی تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون و با هدف کنترل بازار مرغ، بیش از 260 تن مرغ گرم در مناطق مختلف شهری و روستایی قرچک توزیع شده است و هم اکنون بازار در تأمین مرغ مورد نیاز مردم در آرامش کامل به سر می برد.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت قرچک با اشاره به آغاز طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف ویژه ماه مبارک رمضان گفت : این طرح از ابتدای ماه رمضان در دو شیفت کاری صبح و عصر با همکاری بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان اجرا شده است و در قالب این طرح بر نحوه فعالیت واحدهای صنفی در تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ایام نظارت جدی می شود.
   اردستانی از مردم خواست تا در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از کم فروشی، گران فروشی و با عدم رعایت مسائل بهداشتی، مراتب را با استفاده از شماره 124 به اطلاع بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت برسانند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,950,736
تعداد بازدید امروز : 4,121
آخرین به روزرسانی : 12:48  1398/02/31