جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • رصد خدمات مسافری و گردشگری استان تهران

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران خبر داد:

   رصد خدمات مسافری و گردشگری استان تهران

   رصد خدمات مسافری و گردشگری استان تهران


   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای خدمات رسان به مسافران و گردشگران و تنظیم بازار کالاهای شب عید در طرح نظارتی ویژه نوروز خبر داد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مجتبی شیرقاضی با اعلام این خبر افزود: پیرو ابلاغیه مدیرعامل سازمان حمایت مصرف­ کنندگان و تولیدکنندگان، باتوجه به اقتضای شرایط حساس ایام پایانی سال و افزایش تقاضای عمومی برای بسیاری از کالاها و خدمات در این ایام، کارشناسان نظارت و بازرسی این سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از ابتدای بهمن ماه سالجاری بصورت شبانه روزی بر روی دو بخش کالایی و خدماتی نظارت مستمر دارند.

   شیرقاضی با بیان این که این طرح تا 15 فروردین ماه سال 98 ادامه دارد، گفت: از ابتدای بهمن ماه تا کنون طی بازرسی از مراکز خدماتی 466پرونده به ارزش 1 میلیارد و 516 میلیون ریال تشکیل شده و جهت طی مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تاکید کرد: گشت‌های نظارت و بازرسی در ایام نوروز نیز همانند سایر روزها فعال هستند و با هرگونه تخلف در واحد‌های صنفی، سطح عرضه و... برخورد می شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,950,756
تعداد بازدید امروز : 4,141
آخرین به روزرسانی : 12:48  1398/02/31