جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • بازدید ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت از سه واحد تولیدی در شهرستان ورامین

   بازدید ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت از سه واحد تولیدی در شهرستان ورامین

   بازدید ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت از سه واحد تولیدی در شهرستان ورامین

   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت : پیرو برنامه بازدید مستمر این اداره از شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی شهرستان ، حسن میرزایی ریاست اداره به همراه مسئول واحد صنعت و معدن از سه واحد تولیدی در شهرک های صنعتی چرمشهر و سالاریه بازدید نمودند .

   در این برنامه از واحدهای تولیدی شرکت گیوان شیمی فعال در زمینه تولید انواع کودهای مورد نیاز در بخش کشاورزی ، خوراک دام و طیور با اشتغال مستقیم 25 نفر ، واحد تولیدی فرآوری خرما تولید کننده انواع شیره خرما ، پودر هسته خرما ، شکلات خرما ، قند و شربت از خرما و بسته بندی خرما با اشتغال مستقیم 3 نفر و شرکت چرم ممتاز فعال در زمینه تولید چرم با اشتغال مستقیم 25 نفر بازدید بعمل آمد .

   در حاشیه بازدید از این واحدها میرزایی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت ، آمادگی خود و مجموعه این اداره را جهت ارائه خدمات مطلوب به صنعتگران و تسریع در مکاتبات اداری اعلام داشت و افزود: باحضور کارشناسان مجرب و برگزاری منظم کارگروه ستاد تسهیل شهرستان و پیگیری مصوبات آن در ستاد تسهیل استان شاهد است روند رو به رشد در احیای واحدهای صنعتی شهرستان داشته باشیم .

   در پایان علاوه بر بازدید از روند تولید محصولات و خط تولید واحدها ، مشکلات واحدها نیز مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد مشکلات مربوطه در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان و استان مطرح و پیگیری گردد

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,656,374
تعداد بازدید امروز : 4,205
آخرین به روزرسانی : 15:46  1397/12/27