جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • اولین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین بهار انقلاب در سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران تشکیل شد

   اولین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین بهار انقلاب در سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران تشکیل شد

   اولین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین بهار انقلاب در سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران تشکیل شد

   بر اساس ابلاغیه ها و تصمیمات دولت محترم و وزارت صنعت، معدن وتجارت مبنی بر تشکیل ستاد بزرگداشت چهلمین بهار پیروزی انقلاب اولین جلسه آن با حضور صادقی رئیس سازمان، معاونین و نمایندگان بخشهای مرتبط حوزه صنعت، معدن وتجارت در تاریخ 17/10/97 تشکیل شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن تجارت استان تهران در این جلسه مهندس صادقی رئیس سازمان ضمن خوش آمد گویی به مدعوین گفت: مهمترین هدف از تشکیل این ستاد ایجاد هم افزایی و همکاری بین دستگاهها و حضور تشکلها و بخشهای مرتبط مثل خانه صنعت، معدن ، اتاق بازرگانی ، شرکت شهرکهای صنعتی و اتاق اصناف بوده است. امیدواریم مصوبات و خروجی این جلسه بتواند در معرفی عملکرد چهل ساله بخش صنعت، معدن وتجارت نقش داشته باشد.

   صادقی افزود: اصناف، بازرگانان و تولید کنندگان از پیش قراولان و ازجمله صاحبان اصلی انقلاب هستند هم در زمان شکل گیری قیام و در پایداری و استحکام آن نقش بسزایی داشته اند هم دروضعیت فعلی با توجه به تحریم های ناجوانمردانه این قشر بعنوان مبارزان اصلی با دشمن می باشند.

   ایشان ضمن اعلام تشکیل کمیته اطلاع رسانی وتبلیغات تصریح کرد: با ارائه اطلاعات صحیح و درست درقالب آمار در همه بخشهای مرتبط با ستاد، در راستای اطلاع رسانی و مصاحبه با اصحاب رسانه توسط مسئولین مرتبط برنامه ریزی و اجرا گردد.

   همچنین در ادامه جلسه اعضای حاضر ازجمله رئیس خانه صنعت، معدن وتجارت استان، نمایندگان اتاق اصناف ، شرکت شهرکهای صنعتی استان و اتاق بازرگانی نقطه نظرات پیشنهادات خود را ارائه نمودند.

   شایان ذکر است از جمله مصوبات این جلسه می توان به تشکیل کمیته اطلاع رسانی ، برگزاری اردوهای بازدید از توانمندیهای صنایع استان توسط دانشجویان و دانش آموزان تهران، برگزاری برنامه بازدید مسئولین و مدیران استانی از صنایع و واحدهای تولیدی- صنعتی، برگزاری برنامه افتتاح از چند واحد تولیدی – صنعتی توسط مسئولین کشوری، اعلام برنامه های اجرایی توسط تشکهای ستاد مرکزی و فضا سازی مناسب درایام دهه فجر و حضور در مرقد حضرت امام (ره) را نام برد.

   جهت مشاهده تصاویر مربوطه "اینجا" را کلیک کنید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,656,389
تعداد بازدید امروز : 4,220
آخرین به روزرسانی : 15:46  1397/12/27