جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • همه کارها باید در چارچوب قانون ولی با سرعت لازم انجام شود/ تامل مثبت با فعالین اقتصادی از وظایف ما است

   صادقی رئیس سازمان در جلسه شورای اداری تاکید کرد؛

   همه کارها باید در چارچوب قانون ولی با سرعت لازم انجام شود/ تامل مثبت با فعالین اقتصادی از وظایف ما است

    همه کارها باید در چارچوب قانون ولی با سرعت لازم انجام شود/ تامل مثبت با فعالین اقتصادی از وظایف ما است

   سومین جلسه شورای اداری سازمان صنعت، معدن وتجارت استان با حضور مهندس صادقی رئیس سازمان ، معاون فرماندار شهرستان رباط کریم، معاونین و روسای ستادی و تابعه روزدو شنبه مورخ 12/9/97 در شهرستان رباط کریم برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران صادقی رئیس سازمان گفت: با توجه به تاکید اسناد بالادستی و توسعه ای استان مهمترین وظیفه ما تسهیل فضای کسب و کار برای فعالیت فعالین اقتصادی است. هرنوع اهمال و سستی موجب توبیخ اداری است.

   در این سند شرح وظایف ، اولویت ها و چارچوب کار ترسیم شده و همه معاونین و روسای حضار در جلسه به وظایف خود آگاهی دارند.

   رئیس سازمان با اشاره به شرایط اقتصادی ویژه کشورکه از ابتدای سال شروع و با تشدید تحریمها ادامه دار شده افزود: تحولات بازار ارز و سرمایه و به تبع آن مشکلات حوزه تولید موجب نارضایتی ها در سطح جامعه شده ولی اتفاقات و تصمیمات اخیر ارزی به سمت تثبیت حرکت می کنیم . اثرات نهایی تحریم را هم دیدیم که روند ثبات در بازار را شاهد هستیم. باید در سطح خرد هم اقدام لازم صورت گیرد مردم انتظار دارند که این تاثیر را در زندگی ملاحظه کنند.

   وظیفه ما در سازمان صنعت، معدن وتجارت که تلاش کنیم شبکه های توزیع را کنترل کنیم تا کالاها به راحتی در دسترس مردم قرار گیرد.

   دراین جلسه ارجستانی معاون فرماندار شهرستان رباط کریم نیز به تشریح وضعیت شهرستان در بخش های صنعتی و صنفی پرداخته و مشکلات این بخشها را کمبود امکانات در شهرکهای صنعتی و نظام توزیع کالا در شهرستان مطرح نمود.

   درپایان جلسه معاونین سازمان به تشریح برنامه ها و سیاست های کار حوزه فعالیت خود پرداخته و به سئوالات حاضرین پاسخ لازم ارائه نمودند.

   جهت مشاهده تصاویر مربوطه " اینجا" را کلیک کنید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,950,765
تعداد بازدید امروز : 4,150
آخرین به روزرسانی : 12:48  1398/02/31