جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، شهرستان ورامین برگزار گردید

   ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، شهرستان ورامین برگزار گردید

   ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، شهرستان ورامین برگزار گردید


   به گزارش روابط عمومی اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان ورامین ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست بوربور معاونت برنامه ریزی فرمانداری و دبیری حسن میرزایی ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین و دیگر اعضاء مرتبط با کارگروه و مدیران واحدهای تولیدی درمحل اداره صنعت ، معدن وتجارت ورامین برگزار گردید

   در این جلسه بوربورمعاونت برنامه ریزی فرمانداری با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید افزود : یکی از مهمترین وظایف کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ، احصاء مشکلات در واحدهای تولیدی و رفع موانع موجود است .

   وی با بیان اینکه بیشترین مشکلات واحدهای تولیدی صنعتی را عدم آگاهی مدیران و کارفرمایان واحدهای تولیدی از قوانین تامین اجتماعی ، کار و مالیات می باشد افزود : عدم آگاهی کافی مدیران و کارفرمایان به قوانین باعث بروز مشکلات برای آنها و به تبع آن ، جرایم قانونی برای آنها می شود که لازم است آگاهی بخشی شفاف و دقیق در این خصوص حتی المقدور از سوی مدیران شهرکهای صنعتی صورت گیرد .

   در ادامه حسن میرزایی دبیر ستاد تسهیل شهرستان گفت : در راستای تسهیل امور تولیدکنندگان بررسی مشکلات و ارائه راهکار مناسب و مطلوب در سریعترین زمان ممکن در جهت رونق تولید از وظایف اساسی هر یک از اعضاء عضو این کارگروه می باشد.

   وی با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی و وجود برخی تحریم ها افزود : در شرایط موجود بازار تولید کنندگان باید با ارائه طرح های خلاق و نوآورانه و با استفاده از مفهوم تولید بهره ور کالای در خور ایرانی تولید نمایند .

   در ادامه جلسه صاحبان واحدهای تولیدی هر یک به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند که در پایان موضوعاتی شامل بدهی در حوزه مالیاتی و تامین اجتماعی و … از جمله مشکلات این واحدها بود که پس از بحث و بررسی تصمیماتی در قالب مصوبات اتخاذ گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,950,781
تعداد بازدید امروز : 4,166
آخرین به روزرسانی : 12:48  1398/02/31