جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • دیدار سرپرست فرمانداری اسلامشهر با اصناف شهرستان اسلامشهر

   دیدار سرپرست فرمانداری اسلامشهر با اصناف شهرستان اسلامشهر

   دیدار سرپرست فرمانداری اسلامشهر با اصناف شهرستان اسلامشهر


   مسعود مرسلپور در جمع اصناف و متصدیان واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی شهرستان گفت: آسایش و امنیت مکمل یکدیگر هستند و اگر آسایش نباشد احساس امنیت هم در جامعه نخواهد بود.

   سرپرست فرمانداری شهرستان اسلامشهر به ارتباط مستقیم اقشار مختلف مردم با اصناف و بازریان در جهت تامین مایحتاجشان اشاره کرد وخاطر نشان کرد: نحوه برخورد و سخن گفتن متصدیان واحدهای صنفی با مردم می تواند التهاب جامعه را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

   سرپرست فرمانداری اسلامشهر با اشاره به نقش ممتاز اصناف و بازاریان در قانون اساسی کشورمان اظهار داشت: اهمیت فعالیت این قشر باعث شده تا قانون مجزایی بنام قانون تجارت بر اساس قانون اساسی تدوین و تصویب شود.

   وی با بیان اینکه کسبه و بازرگانان در ادوار مختلف تاریخی از جمله پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس و غلبه بر تحریم های ظالمانه نقش محوری و اصلی را ایفا کردند گفت: در شرایط فعلی کشور که بیشتر جنگ روانی و فضاسازی است تا جنگ اقتصادی، باز هم اصناف و بازریان می توانند همچون گذشته همراه و همیار نظام اسلامی و مردم باشند.

   مرسلپور با اشاره به سرمایه گذاری کلان دشمنان بر حوزه شایعه سازی از طریق شبکه های اجتماعی در فضای مجازی برای ایجاد جنگ روانی در کشور، افزود: خوشبختانه هیچ کمبودی در زمینه کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در شهرستان وجود ندارد و با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط دولت، کشور برای چند سال از واردات این کالاها بی نیاز است.

   سرپرست فرمانداری اسلامشهر با بیان اینکه همه ما در حال حاضر مسئولیت داریم و باید در جهت بهبود شرایط قدم برداریم، تصریح کرد: ملت ایران با کمک یکدیگر و با نشان دادن غیرت ایرانی- اسلامی خود این نقشه دشمنان را خنثی خواهد کرد.

   گفتنی است پس از پایان این جلسه، سرپرست فرمانداری اسلامشهر به همراه محمدی پور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت و طارانی رئیس اتاق اصناف از دفاتر اتحادیه های شهرستان که در ساختمان اتاق اصناف استقرار دارند، بازدید کرد و با مسئولان اتحادیه های صنفی نیز به گفتگو پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,946,650
تعداد بازدید امروز : 35
آخرین به روزرسانی : 15:10  1398/02/30