جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران

استان تهران
   
 
  • اولین جلسه پیگیری درصد طرح های معرفی شده به بانکهای عامل جهت دریافت تسهیلات از محل منابع اشتغال روستایی و عشایری

   درسازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران برگزارشد؛

   اولین جلسه پیگیری درصد طرح های معرفی شده به بانکهای عامل جهت دریافت تسهیلات از محل منابع اشتغال روستایی و عشایری

   اولین جلسه پیگیری درصد طرح های معرفی شده به بانکهای عامل جهت دریافت تسهیلات از محل منابع اشتغال روستایی و عشایری

   با حضور یداله صادقی رئیس سازمان ، نمایندگان استانداری تهران ، نمایندگان بانکهای عامل و روسای شهرستانهای تابعه، جلسه هماهنگی طرح های معرفی شده به بانکها جهت دریافت تسهیلات از محل منابع روستایی و عشایری امروز سه شنبه مورخ 22/3/97 درسازمان صنعت، معدن وتجارت برگزار شد.

   یداله صادقی رئیس سازمان در ابتدا ضمن خوش آمد گویی هدف از برگزاری این جلسه را پیرو جلسات کارگروه اشتغال دستور استاندار محترم استان درخصوص پیگیری درصد طرح های معرفی شده به بانکهای عامل از سوی دستگاههای اجرایی و همچنین دستور رئیس محترم مبنی بر تعیین تکلیف طرحها تا پایان تیرماه سال جاری عنوان نمودند.

   وی تصریح کرد: معضل بیکاری و کمبود بازارکار از جمله موضوعات مهم در کشور است و اجرای این طرح و امثالهم در راستای اشتغالزایی و کمک به توسعه تولید می باشد و این دلایل باعث شده تا انگیزه و ضرورت اجرای طرح افزایش یابدکه می بایست در اولویت کار ادارات مرتبط و بانکها قرار گیرد تا نتیجه لازم حاصل گردد.

   پیگیری پرونده متقاضیان می بایست از سوی روسای ادارات شهرستان و حضور در شعب بانکهای عامل به همراه نماینده فرماندار، رئیس اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با توجه به ضرب الاجل تعیین شده صورت پذیرد.

   درادامه دهقان نماینده اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر با ارائه گزارشی از وضعیت پرداختها وتشکیل پرونده متقاضیان گفت: با توجه به عملکرد ثبت شده در سامانه مربوطه اجرای طرح رضایت بخش نیست و خواستار پیگیری جدی مدیران اجرایی و بانکهای عامل شدند.

   وی افزود: دربخش صنعت 69 طرح از طریق سامانه کارا با مبلغ تخصیصی 63 میلیارد تومان پس از طی کردن روال قانونی آن به بانکهای عامل ارسال شده است.

   در این جلسه مقررشد تا پایان هفته مورخ 24/3/97 طرح های روستایی و عشایری تعیین تکلیف و در خصوص طرح های فراگیر نیز تا آخر هفته 30/3/97 اقدامات اجرایی آن صورت گیرد.

   درپایان جلسه پرسش و پاسخ توسط نمایندگان بانکها و روسای ادارات شهرستان های تابعه صورت گرفت.

   جهت مشاهده تصاویر مربوطه"اینجا" را کلیک کنید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 5,656,285
تعداد بازدید امروز : 4,116
آخرین به روزرسانی : 15:46  1397/12/27