جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران(آزمایشی)

استان تهران
   
 
  • بازدید مهندس مس فروش از چند واحد تولیدی و صنایع معدنی در شهر ری

   بازدید مهندس مس فروش از چند واحد تولیدی و صنایع معدنی در شهر ری

   بازدید مهندس مس فروش از چند واحد تولیدی و صنایع معدنی در شهر ری

   به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان، امروز مورخ 96/7/18 از چند واحد تولیدی و صنایع معدنی بازدید به عمل آمد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، مهندس مس فروش ضمن بازدید ازنحوه فرایند و کارکرد این واحد ها ،درخصوص مشکلات وموضوعات مطروحه دستورات لازم را ارائه نمودند.

   بنا براین گزارش :یکی از این واحد ها شامل شرکت شمس طب پلاست تولید کننده انواع نایلون های بسته بندی صنایع موادغذایی و بهداشتی است که با اشتغال زایی 70 نفربه فعالیت مشغول می باشد
   این شرکت یکی از بزرگترین تولید کنندگان نایلون در تهران بوده که با استفاده از دستگاه های مدرن فعالیت خوب و مطلوبی در این صنعت دارد.
   مس فروش همچن از  ماشین سازی ابویی که با اشتغال 20نفر یکی از بزرگترین شرکت های خدمات ماشینی ( سوراخ کاری) در خاور میانه می باشد بازدید نمود.
   این شرکت در بخش بورینگ در ابعاد 6×24متر با 2 برج مجزا یکی از بزرگترین صاحبان این صنعت در ایران و منطقه می باشد.
   مهندس مس فروش همچنین با حضور در 4 شرکت(سنگبری برادران سلمی، شرکت پرشین ماربل ، شرکت داکو و شرکت راک سرام) در حوزه سنگ و سرامیک از نحوه فعالیت این شرکت ها بازدید نمودند.
    

   شایان ذکر است در این بازدید ها مهندس عبدی معاون امور معادن و صنایع معدنی، مهرادی فر رئیس حراست سازمان ، افضلی رئیس اداره شهرستان ری و ولایتی مدیر شهرک صنعتی شمس آباد، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران را همراهی نمودند.


    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 4,333,198
تعداد بازدید امروز : 430
آخرین به روزرسانی : 18:34  1397/04/28
Page created in 4.060359954834 seconds.
memoryUsage : 46719Kb