جمهوری اسلامی ایران

سازمان صنعت، معدن و تجارت

استان تهران(آزمایشی)

استان تهران
   
 
  • شیوه نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی داخل کشور اعضاء هیات علمی

   شیوه نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی داخل کشور اعضاء هیات علمی

   شیوه نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی داخل کشور اعضاء هیات علمی

   بدینوسیله باطلاع میرساند: به استناد "شیوه‌نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی داخل کشور اعضاء هیات علمی" و هماهنگی بعمل آمده با وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مقرر است نسبت به معرفی اعضای هیات علمی داوطلب برای انجام فرصت مطالعاتی در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری اقدام گردد.

   لذا واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی یا بنگاههای تجاری متقاضی می توانند درخواست خود را بهمراه فرم تکمیل شده اطلاعات به اداره آموزش ، پژوهش و فناوری این سازمان ارسال نمایند . در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره -83211531 تماس حاصل فرمائید .

   توضیحات لازم :

   فرصت مطالعاتی: ماموریتی است که به اعضای هیأت علمی واجد شرایط داده می‌شود که برای مدتی معین (6 تا 12 ماه) به منظور انجام پژوهش در زمینه مشکلات مبتلابه، در واحد متقاضی حضور یابند. واحد می‌تواند عنوان و خروجی مورد انتظار پژوهش را اعلام نماید.

   شرایط هیأت علمی: دارا بودن حداقل وضعیت استخدامی رسمی آزمایشی، دارا بودن مرتبه علمی استادیاری و بالاتر و مرتبط بودن رشته و تخصص عضو هیأت علمی با نیاز واحد متقاضی.

   تعهدات واحد متقاضی:

   1. پرداخت دستمزد ماهانه حداقل به میزان 100 % حقوق و مزایای عضو هیأت علمی براساس اعلام دانشگاه و تایید وزارت علوم (حقوق و مزایای اصلی مطابق با حکم استخدامی عضو هیأت علمی، در طول مدت فرصت مطالعاتی توسط مرکز آموزشی پرداخت می‌شود).

   2. اعزام عضو هیأت علمی به خارج از کشور با هزینه واحد صنعتی در صورت لزوم به مدت حداکثر یک ماه جهت بازدید از واحدهای صنعتی مشابه برای فرصت‌های مطالعاتی دوازده ماهه.

   تعهدات عضو هیأت علمی:

   1. فرصت مطالعاتی تمام وقت بوده و سایر فعالیت‌های عضو هیأت علمی منحصراً در مشاوره و راهنمایی دانشجویان تحصیلات تکمیلی خلاصه می‌شود. تعهدات واحد متقاضی در قبال انجام کار تمام وقت پژوهشی عضو هیات علمی می‌باشد.

   2. عضو هیأت علمی ملزم به رعایت قوانین ایمنی و حفظ حقوق مادی و معنوی (مالکیت فکری و محرمانه بودن) حاصل از اجرای کار پژوهشی، مطالعاتی، علمی و ... مطابق مفاد قرارداد منعقده با واحد صنعتی می‌باشد.

   3. عضو هیأت علمی موظف است هر سه ماه یکبار گزارش پیشرفت کار را همزمان به مرکز آموزشی و واحد متقاضی ارایه و در پایان یک سمینار یک روزه از یافته‌های علمی خود را برای واحد متقاضی و وزارت صنعت برگزار نماید.

   ردیف

   نام استان

   نام بنگاه

   رشته فعالیت

   ظرفیت تولید

   تلفن

   فاکس

   انتظارات

   رشته تحصیلی متقاضیان

   تسهیلات

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
مجموع بازدیدها : 4,333,196
تعداد بازدید امروز : 428
آخرین به روزرسانی : 18:34  1397/04/28
Page created in 2.9862840175629 seconds.
memoryUsage : 46801Kb